Spotřební materiál

Diagnostické testy Covid19

Testy k diagnostice onemocnění Covid19 jsou testy od prestižních a ověřených výrobců s vývozní licencí a schválením od certifikačních autorit EU. Testy jež nabízíme lze rozdělit na dvě skupiny – testy antigenné výtěrové k okamžité diagnostice Covid19 a testy protilátkové k následné detekci protilátek proti onemocnění Covid19 v krvi a tím potvrzení prodělání nákazy tímto virem.

ANTIGENNÍ VÝTĚROVÉ TESTY

Princip testů spočívá v provedení výtěru biologického materiálu nejlépe z nosu nebo patrovách oblouků v krku a v přenesení tohoto biologického materiálu do zkumavky s testovacím roztokem, v němž se tento biologický materiál vyextrahuje. Následně se přenese testovací roztok obsahující biologický materiál na testovací destičku a nejpozději do 15minut(většinou již výrazně dříve) se zobrazí výsledek testu, který je čitelný v okénku testovací destičky.

Healgen ORIENTGENE

Firma patří mezi největší výrobce testů, které jsou její jedinou náplní činnosti, kromě testů pro humánní medicínu je též jedním z největších výrobců testů pro medicínu veterinární.

New Gene (Hangzhou) Bioengineering Co.,Ltd.

Na základě kvality doporučované testy dle nestranných dotazů na čínském MZ – firmu založila skupina odbornů ze špičkových čínských pracovišť zabývajících se výzkumem Covid 19 – Chinese Academy of Sciences, Fudan University a Zhejiang University.

 

Testy splňují veškeré náležitosti k uvedení na český trh – Schválení Evropské komise, Declaration of Conformity, návod v českém jazyce, navíc provedena studie ve švýcarském testovacím institutu.

 

Balení – 25ks/balení  nebo 1k/balení

 

LiClear Biotech(Hangzhou)Co.,Ltd.

Velice kvalitní testy, na trhu s označením VIDA test, dostupné také ve varientě antigen combo rapid test – umožňuje zároveň kromě testu na Covid19 také testování na chřipku typu A/B s přesností 91,7%/93,0%.

Kromě tohoto typu testu je na trhu jednoduchý, ale přesný test prováděný ze slin, který je určený také pro samotestování mimo ordinaci lékaře nebo bez účasti zdravotnického pracovníka.